Працюємо для краси нашого міста
 
Сьогоднішня історія – про наших добрих партнерів з ОСББ “Бостон”, що знаходиться на околиці Чернігова і співпрацює з Комунальним підприємством “Зеленбуд” вже третій сезон.
Стійкий запах згарищ у повітрі від спалення гілок і сухостою, пожежі на торфовищах, загострення хронічних серцево-судинних хвороб і хвороб дихальних шляхів. Відома картина, чи не так?
Причина – несумлінна поведінка несумлінних громадян, які вирішили спалювати відходи і таким чином наносити шкоду екології і власному гаманцю від штрафів, які зростають.
Наші сумлінні партнери йдуть іншим цивілізованим європейським шляхом – замовляють послуги з подрібнення гілок у нашому комунальному підприємстві!
Говорить Голова ОСББ “Бостон” Тетяна Пінчук:

– Нашому будинку вже двадцять років. Він будувався підприємством ЧеЗаРа, але став довгобудом і фактично зведений за кошти його мешканців. Всі ці роки ми доглядали територію, садили дерева і власноруч створювали затишок.

Всю відповідальність ми взяли на себе. Самі прибираємо, миємо підлогу в під’їзді, забезпечуємо всі потреби.

Переконана, що господарство будинку має бути налагоджено, як швейцарський годинник. Нічого не має виходити з ладу та руйнуватися.

Ми співпрацюємо з Зеленбудом вже третій сезон. Дякуємо всій його команді за розуміння. Оскільки коли я зверталася до інших комунальних служб, спільної мови, на жаль, не знаходили.

Наше ОСББ знаходиться на окраїні міста, але ми хочемо жити в цивілізованих умовах. Поки ж маємо сміття, обрізане гілля, яке до нас на територію зносять власники домогосподарств з приватного сектору, оскільки у них відсутні сміттєві контейнери.

Ці залежі утворюються від Нового року, коли починають викидати ялинки, а згодом додається обрізане гілля, яке не лінуються приносити сюди сусіди.

Сподіваюся, що з допомогою Зеленбуду, ми наведемо тут лад і чистоту.

  • Яка у вас домовленість з Зеленбудом?

 – Ми збираємо подрібнену щепу для господарських потреб. Вона стане в нагоді, наприклад, для розпалювання дворового мангалу. Ми намагаємося берегти природу і не влаштовуємо багаття у дворі. Тож виручає мангал, де готуємо шашлики, смажимо сосиски для діток на відпочинку.

Запрошуємо всіх розширити партнерське коло і звертатися до нас. На виході ми отримуємо цінну сировину – шматки середньою довжиною до 10 см або щепу, яка є ідеальним паливом для твердопаливних і піролізних котлів, камінів, печей та інших опалювальних приладів. Нею можна утеплювати рослини на городі і у власному саду! Таким чином, крім користі для екології сумлінні громадяни можуть зменшити використання газу та інших природних ресурсів, які дорожчають з кожним днем.
Вартість перероблення гілок на щепу навісною щеподробильною установкою на базі трактора МТЗ-80 – 650 грн/год.
☎️ Замовити послуги з подрібнення гілок ви можете за телефонами у Чернігові (04622) 3-22-10 (торговый зал) або 063-300-64-31.