Працюємо для краси нашого міста
 
У соцмережі Фейсбук з’явилися фейкові повідомлення наступного змісту:
“Конкурс на прибирання скверу на перетині вулиць Рокоссовського і Шевченка виграв ЧТУніверситет. Але прибирають чомусь міські комунальники”.
У зв’язку з цим офіційно повідомляємо, що КП “Зеленбуд” обслуговує зазначений об’єкт згідно договору з управлінням ЖКГ як і всі інші паркові об’єкти по місту Чернігову загальною площею понад 700 гектарів.
“Є договір з УКГ від 2020 року і є перелік об’єктів у Додатку, згідно з яким ми обслуговуємо ці території, прибираємо, зкошуємо траву, обрізаємо дерева тощо. Якби такий конкурс на прибирання був і його виграв університет “Чернігівська Політехніка”, нам би ніхто за обслуговування території кошти не платив. Місту звичайно ж вигідно передати в обслуговування об’єкт своєму комунальному підприємству, тим самим зекономивши фінансування. Університет має свою територію вздовж будівлі до школи 16 і свій парк”, – коментує керівник КП “Зеленбуд” Артем Стах.
“Обслуговуємо, обслуговували і будемо обслуговувати”, – додає головний інженер підприємства Василь Кошельник.
КП “Зеленбуд” також висловлює вдячність нашим небайдужим читачам за те, що вчасно пишете про аварійні дерева у зазначеному сквері, а ми проводимо там вчасне обрізання дерев за наданою вами інформацією!