Працюємо для краси нашого міста
 
👌 Станом на 7:45 ранку Комунальне підприємство “Зеленбуд” повністю відпрацювало свою територію у питанні подолання ожеледиці у пішохідних зонах парків і скверів Чернігова❗️
🕐 Як це працює?
📌2:00 – черговий комунального підприємства вчасно оцінив метеоролічну ситуацію і зателефонував головному інженеру;
📌3:00 – головний інженер зателефонував керівнику і звітував про вихід техніки в місто;
📌4:00 – на місце виконання робіт виїжджає керівник, City Ranger посипає піщано-сольовою сумішшю основні проходи парків і скверів.
Паралельно техніка підприємства АТП-2528 з 2-ї години ночі посипала основні дороги і магістралі міста, після чого перейшли до тротуарів.
– Нам багато ставлять запитань, чи посипаємо ми тротуари. Ми посипаємо лише ту частину, яка за нами закріплена. А це пішохідна зона парків та скверів нашого міста. Станом на 7:45 ми відпрацювали усю закріплену за нами територію. Щодо тротуарів міста, то це питання відпрацьовує Комунальне підприємство АТП-2528. Звісно, що одномоментно ми не зможемо посипати одразу усі дороги. Першочергова задача комунальників – опрацювати основні транспортні артерії міста для безперешкодного пересування комунального транспорту, швидкої допомоги і екстрених служб. І лише після цього АТП-2528 плавно переходить до тротуарів. Але свої зони ми відпрацювали і я цим задоволений, – зазначив Артем Стах.
Керівник підприємства додав, що внутрішньодворові проїзди – це зона відповідальності ЖЕКів, обслуговуючих компаній і ОСББ.
– Комунальні підприємства міста одне одному допомагають технікою і робочою силою у разі екстрених ситуацій, якщо керівники підприємств просять про відповідну допомогу. Ми в робочому режимі відпрацьовуємо усі подібні питання, – уточнив керівник КП “Зеленбуд” Артем Стах.
Категорії: Новини