Працюємо для краси нашого міста
 

У КП “Зеленбуд” Чернігівської міської ради наразі немає в планах організовувати спеціальні майданчики з приймання новорічних ялинок, як це робиться в деяких містах України, оскільки в управлінні житлово-комунального господарства не передбачене для цього окремого фінансування.

“Напередодні свят я зустрічався з місцевими екологічним активістом Сергієм Безбородьком і депутатом міської ради Мариною Рейко, і вони запропонували цілком прийнятний варіант – переробляти використані ялинки. Тобто свідомі містяни, які переймаються станом довкілля, зможуть самостійно привезти використані ялинки безпосередньо до воріт Зеленбуду, просто до воріт підприємства. Ми приймемо деревця на переробку. У нас є необхідне для цього обладнання, спеціальний подрібнювач гілля”, – зазначив керівник підприємства Артем Стах.

Тож, якщо чернігівці захочуть привезти до нас на підприємство новорічні ялинки, “Зеленбуд” обов’язково потурбується про їхню утилізацію.

Якщо ж довезти ялинку до “Зеленбуду” проблематично і вас обслуговує ЖЕК, то достатньо винести її на майданчик зі сміттєбаками вашого обслуговуючого комунального підприємства. У ЖЕКів також є необхідне обладнання для переробки гілля у якості спеціальних причепів до тракторів, і вони впораються.

Також змушені констатувати, що багато несумлінних чернігівців виносять з приватного сектору використані ялинки на зелені зони ближче до доріг. Такі ялинки змушені прибирати працівники нашого підприємства. Тож рекомендуємо утриматися від таких дій і скористатися запропонованими цивілізованими варіантами утилізації!