Працюємо для краси нашого міста
 

Пропонуємо ознайомитися з основною інформацією про діяльність КП «Зеленбуд» 

Штатна чисельність працівників комунального підприємства «Зеленбуд» сягає майже 170 осіб. Наше основне завдання – підтримка чистоти, порядку й комфорту в Чернігові.

Щороку наше підприємство проводить роботи з висаджування дерев, кущів, квітів, проводить видалення аварійних та сухостійних дерев, омолоджувальне кронування, виконує поточний  ремонт малих архітектурних споруд. Також викошуємо газони, прибираємо та вивозимо сміття з зелених зон.

Щорічно навесні на клумбах міста, загальна площа яких сягає 2245 м2,  рясно квітнуть тюльпани, висаджені нашими працівниками з осені.  А влітку цибулинні рослини замінюємо однолітніми квітами.

Кожного року жителів нашого міста радуємо новими видами та формами декоративно листяних та квітучих дерев і кущів. Так в сквері Богдана Хмельницького висадили дерева Робінії «Псевдоакація», кущі гортензії волотистої «Пінкі Вінкі» та «Ваніла Фрейз», кущі спіреї (таволги) «Ентоні Ватерер» та «Голден Принсес», барбарис Тумберга «Ред рокет», ялівець горизонтальний «Блю чіп». На бульварі по проспекту Миру посаджені дерева вишні дрібно пилчастої (сакури) «Роял Бургунді», на пляжі «Золотий Берег» –  саджанці дерев верби цільнолистої «Хакуронішики» та спіреї японської (таволги) «Голден Принсес». На вул. Ремісничій, П’ятницькій та пр-ту Миру використали для озеленення граби пірамідальні, яблуні Зібольда «Фрея», вишні пташині Сакури (декоративна форма «Плена»). Перехрестя вулиць Кирпоноса та проспекту Перемоги прикрашає цибуля декоративна «Пурпул Сенсейшн», «Айворі Квін» та «Алліум».

Також кожної весни виконуємо роботи з вертикального озеленення, встановлюємо термочаші. За останній рік їх кількість досягла  742 шт.

Крім того підприємством здійснено озеленення парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому, Алеї героїв, бульвару по просп. Миру від Красної площі до вул. І. Мазепи. Відповідали за створення об’єктів благоустрою на перехресті  проспекту Перемоги – вул. Кирпоноса, міні-скверу на вул. Рокосовського (біля терцентру), озеленення газонів на бульварі по проспекту Миру, вул. Молодшого та вул. Береговій.  До того ж виконували роботи по озелененню пляжу «Золотий берег» та зелених зон на перехресті вулиць 1-го Травня та Бєлова, на розподільчому колі по вулиці Кільцева та по просп. Перемоги у районі «П`ять кутів».

Загалом за останні три роки наше підприємство виконало чимало робіт… А саме, наші працівники викосили траву на території в 14 659 800 м2, підміли 11 208 900 м2 парків, скверів, зелених зон, 62 367 900 м2 зелених зон очистили від сміття,  прибрали 116 429 шт. урн та вивезли транспортними засобами всього 29 773 т сміття.